Plaza Nakliyat hizmetleri

Büyük şehirlerin iş merkezleri plazalar, bazen tek bir işletme bazen yüzlerce firmanın bir arada bulunduğu yüksek çoğunluğu camlı ihtişamlı prestijli iş merkezleri binalar, Bu yapıların içlerindeki firmalar yoğun bir iş temposu içerisin de sürekli hareket halin de yaşayan binalar. ofisleri, depoları, arşiv evrak odaları, vs. vs. dev yapılar.
Bu plazalar da sık sık taşıma nakliye faaliyetleri olmaktadır, sebebi kimi zaman ekonomik durumlar ile maliyetleri karşılayamayan işletmelerin alternatif çözümlere yönelmesi , kimi zaman hızla büyümenin getirdiği kısıtlı alanlar yüzünden yer değişikliği veya tadilat ile kullanım alanlarını genişletmek gibi sıralayabiliriz.

Ulusoy Nakliyat olarak bizim de görevimiz bu taşıma taleplerinde işletmelerin yükünü hafifletmek , mesai zaman iş kaybı olmadan hızlı ve düzenli bir nakliye gerçekleştirmektir. Uzman personel yeterli ve modern ekipman araç desteği ile bizler plaza taşıma nakliye işlerinizde, marangoz, tesisat , montaj, paketleme , ambalaj , arşivleme , depolama ve pek çok alanda eğitimli elemanları ile 7/24 hizmet desteği Ulusoy kurumsal taşımacılık.

ulusoy-ofis-tasima-1